Menu Per User (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Other
ka: სხვა

en: Anonymous
ka: ანონიმური
