Menu Per User (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Save
kk: Сақтау

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Other
kk: Басқа

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы
