Menu Per User (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Filter
km: តម្រង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Anonymous
km: អនាមិក
