Menu Per User (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Save
nl: Opslaan

en: Other
nl: Andere

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Edit link
nl: Bewerkingslink
