Menu Per User (8.x-1.1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Other
pa: ਹੋਰ
