Menu Per User (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Save
pt: Salvar

en: Filter
pt: Filtrar

en: Other
pt: Outros

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Delete link
pt: Apagar link

en: Edit link
pt: Link "editar"
