Menu Per User (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Save
pt: Guardar

en: Filter
pt: Filtro

en: Other
pt: Outro

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: Delete link
pt: Eliminar ligação

en: Edit link
pt: Editar ligação
