Menu Per User (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Save
ro: Salvare

en: Other
ro: Altele

en: Anonymous
ro: Anonim
