Menu Per User (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Other
sk: Ostatné

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link
