Menu Per User (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Save
sv: Spara

en: Other
sv: Övriga

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Delete link
sv: Radera länk

en: Edit link
sv: Länk för redigering
