Menu Per User (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Other
th: อื่นๆ

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์
