Menu Per User (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Save
tr: Kaydet

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Other
tr: Diğer

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Delete link
tr: Bağlantıyı sil

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle
