Menu Per User (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Save
uk: Зберегти

en: Filter
uk: Фільтр

en: Other
uk: Інше

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Menu Path
uk: Шлях у меню

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Edit link
uk: Посилання на редагування
