Menu Per User (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Save
vi: Lưu

en: Filter
vi: Lọc

en: Other
vi: Khác

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Delete link
vi: Xóa liên kết

en: Edit link
vi: Sửa liên kết
