Menu Position (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Roles
az: Rollar

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Any -
az: - Hər hansı -
