Menu Position (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Enabled
es: Activado

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Conditions
es: Condiciones

en: Example
es: Ejemplo

en: Condition
es: Condición

en: Parent menu item
es: Elemento de menú padre

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Rule
es: Regla

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Show for the listed pages
es: Mostrar las páginas enumeradas

en: Hide for the listed pages
es: Ocultar las páginas enumeradas
