Menu position (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Example
eu: Adibide

en: Condition
eu: Baldintza

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Any -
eu: -Edozein-
