Menu Position (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες
