Menu Position (8.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù
