Menu Position (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Enabled
be: Уключана

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Roles
be: Ролі

en: Condition
be: Умова

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Weight for @title
be: Вага для @title
