Menu Position (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Condition
ur: شرط
