Menu Position (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ
