Menu Position (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى
