Menu Position (8.x-1.8) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Roles
cs: Role

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Example
cs: Příklad

en: Condition
cs: Podmínka

en: Parent menu item
cs: Nadřazená položka menu

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
