Menu Position (8.x-1.9) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: List
ms: Senarai

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Content types
ms: Jenis-jenis kandungan

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Roles
ms: Peranan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
