Menu Position (8.x-1.9) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Roles
nn: Roller

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
