Menu svg icons (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Administration
fa: مدیریت

en: Name
fa: نام

en: Icon
fa: شمایل

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین
