Menu svg icons (8.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Name
hy: Անուն

en: Left
hy: Ձախ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
