Menu svg icons (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Name
jv: Jeneng

en: Icon
jv: Ikon

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
