Menu svg icons (8.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Name
te: పేరు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
