Menu svg icons (8.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Administration
bg: Администриране

en: Name
bg: Име

en: Right
bg: Дясно
