Menu svg icons (8.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Name
fr: Nom

en: Icon
fr: Icône

en: Source file
fr: Fichier source

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Machine name
fr: Nom système

en: No icon
fr: Pas d'icône

en: Icon placement
fr: Placement de l'icône

en: Machine-readable name
fr: Nom système

en: Icon set
fr: Jeu d'icônes
