Menu svg icons (8.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Administration
gl: Administración

en: Name
gl: Nome

en: Icon
gl: Icona

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Icon set
gl: Conxunto de iconas
