Menu svg icons (8.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Name
nn: Namn

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
