Menu svg icons (8.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Administration
ro: Administrare

en: Name
ro: Nume

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină
