Menu svg icons (8.x-1.0-rc3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Icon
sv: Ikon

en: Source file
sv: Källsträng

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn
