Menu svg icons (8.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Name
ta: பெயர்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்
