Menu svg icons (8.x-1.0-rc4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: الإدارة

en: Name
ar: الاسم

en: Icon
ar: أيقونة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا
