Menu svg icons (8.x-1.0-rc4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Name
bo: མིང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Left
bo: གཡོན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང
