Menu svg icons (8.x-1.0-rc4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
