Menu svg icons (8.x-1.0-rc4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Name
lv: Nosaukums

en: Icon
lv: Ikona

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
