Menu svg icons (8.x-1.0-rc4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Name
ne: नाम

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Machine name
ne: मशीन नाम
