Menu svg icons (8.x-1.0-rc4) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Icon
uk: Іконка

en: Source file
uk: Вихідний файл

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Arrow
uk: Стрілка

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: No icon
uk: Без піктограм

en: Icon placement
uk: Розташування іконки

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Icon set
uk: Набір піктограм
