Menu svg icons (8.x-1.0-rc5) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Administration
et: Haldus

en: Name
et: Nimi

en: Icon
et: Ikoon

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Icon placement
et: Ikoonide asetus

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus
