Menu svg icons (8.x-1.0-rc5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Name
ps: نوم

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
