Menu svg icons (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Administration
ca: Administració

en: Name
ca: Nom

en: Icon
ca: Icona

en: Source file
ca: Fitxer d'origen

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Icon placement
ca: Posició de les icones

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina
