Menu svg icons (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: Name
hr: Naziv

en: Icon
hr: Ikona

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
