Menu svg icons (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Administration
ru: Администрирование

en: Name
ru: Название

en: Icon
ru: Иконка

en: Source file
ru: Исходный файл

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Icon width
ru: Ширина иконки

en: Icon height
ru: Высота иконки

en: Arrow
ru: Стрелка

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: No icon
ru: Без пиктограмм

en: Icon placement
ru: Размещение иконки

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя
