Menu svg icons (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Administration
sk: Administrácia

en: Name
sk: Názov

en: Icon
sk: Ikona

en: Source file
sk: Zdrojový súbor

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Icon placement
sk: Umiestnenie ikony

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov
