Menu svg icons (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Name
gu: નામ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
